Jak światło może stymulować naszą chęcią zakupu danego produktu? 0
Jak światło może stymulować naszą chęcią zakupu danego produktu?

Sklepy stają na głowie, żeby zwiększyć swoje obroty.

Marketing wizualny, dźwiękowy, czy zapachowy to już powoli za mało. Wiemy, że na uodpornionych na wszystko klientów można wpłynąć światłem. Otóż okazuje się, że odpowiednie ułożenie, rozmieszczenie czy kolor oświetlenia i jego barwa, które pomogą odpowiednio zareklamować i wyeksponować towar może mieć znaczący wpływ na decyzje odnośnie wyboru i zakupu towaru.

czytaj całość »
Oświetlenie miejsca pracy 0
Oświetlenie miejsca pracy

Nasza firma zajmuję sie głównie sprzedażą oświetlenia technicznego, przemysłowego. Dlatego cieszy nas coraz większa świadomość kadry zarządzającej z korzyści oraz oszczędności wynikających dla zakładu pracy z zastosowania oświetlenia ledowego, która przekłada się co ważne na niewymierne korzyści oraz poprawę warunków pracy dla pracowników 

czytaj całość »
Jak prawidłowo oświetlić Hale 0
Jak prawidłowo oświetlić Hale

Na to pytanie chętnie Wam odpowiemy, ponadto pomożemy odpowiednio dobrać oświetlenie, by pracownicy mieli pełną zdolność postrzegania i rozróżniania szczegółów na stanowiskach pracy w szybkim czasie, a także aby ich praca była wydajna i bezpieczna.
Specjalnie dla Was wykonamy projekt oświetlenia hal wraz z rozmieszczeniem opraw przy uzyskaniu efektów i wymaganych normami parametrów oraz wyliczeniu korzyści wraz z okresem zwrotu z inwestycji.


czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl