Ceny towarów, oraz realizacja zamówień ze względu na obecną sytuację gospodarczą mogą być nieaktualne.
Zachęcamy do kontaktu poprzez przycisk Indywidualna wycena, na stronie produktu.

Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Producenci
Promocje
Dezynfektor UV-C w formie wygodnego box-a
Dezynfektor UV-C w formie wygodnego box-a
1 100,00 zł 350,00 zł 894,31 zł 284,55 zł
szt.
DEZYNFEKTOR UV-C HOME edition
DEZYNFEKTOR UV-C HOME edition
1 100,00 zł 350,00 zł 894,31 zł 284,55 zł
szt.
Lampa dezynfekcyjna przepływowa dwufunkcyjna UV-C STERILON FLOW 72W
Lampa dezynfekcyjna przepływowa dwufunkcyjna UV-C STERILON FLOW 72W
1 722,00 zł 1 300,00 zł 1 400,00 zł 1 056,91 zł
szt.

Modernizacja oświetlenia w jednym ze sklepów w Krakowie 0
Modernizacja oświetlenia w jednym ze sklepów w Krakowie

Dzielę się z Państwem kolejnym udziałem mojej firmy tym razem w realizacji modernizacji oświetlenia LED, które już się troszeczkę wysłużyło i powodowało, że z powodu nieodpowiedniego natężenia światła w sklepie z przepiękną odzieżą przywożoną do sklepu z całego świata nie oddawało piękna kolorystyki tej odzieży. Dla potwierdzenia poniżej zdjęcia sprzed modernizacji a następnie dalej zdjęcia po modernizacji, dzięki którym możecie sami ocenić porównując te zestawienia jak bardzo światło wpływa na kolorystykę oraz oczywiście preferencje zakupowe Klientów o czym pisałam już kiedyś zarówno na swoim Blogu jak i na mediach społecznościowych. Jak wspomniałam właścicielka podczas Naszego spotkania, to trudno było pracować już przy takim oświetleniu i oczywiście nie było to prawidłowe dla wzroku, który osoba pracująca w sklepie musiała bardzo nadwyrężać. Dlatego podjęcie decyzji o modernizacji jest bardzo ważne oraz korzystne zarówno dla sklepu jak i pracowników sklepu. Dodam, że przy tym oświetleniu nie sposób przejść obojętnie przechodząc obok sklepu, żeby do niego nie wstąpić, ponieważ blask bijący z niego zaprasza do środka razem z obsługą. 

czytaj całość »
Zielone ściany 0
Zielone ściany

Z powodu Pandemii oraz ograniczeń coraz bardziej dążymy do kontaktu z naturą oraz przywrócenia utraconej więzi z przyrodą. To w towarzystwie przyrody człowiek odnajduje się najlepiej, ponieważ zapewnia nam ona optymalne, naturalne warunki do pracy, nauki, wypoczynku i innych aktywności.

Ci z Nas którzy posiadają ogrody zimowe, ogrody, ogródki przydomowe, działki a nawet nieduże balkony są szczęśliwcami ponieważ sprawiają, że mamy swój własny kawałek na ziemi. A czasami wprowadzenie do swojego domu odrobiny natury daje niewymierne korzyści oraz ogromną satysfakcję nie wspomnę o elemencie dekoracyjnym. A co jeżeli brakuje Wam miejsca na tradycyjne kwietniki czy donice. Czy zastanawialiście się jak można wykorzystać nieduży kawałek przestrzeni na ścianie aby natura mogła zagościć we wnętrzach domów i mieszkań.

czytaj całość »
Jak światło może stymulować naszą chęcią zakupu danego produktu? 0
Jak światło może stymulować naszą chęcią zakupu danego produktu?

Sklepy stają na głowie, żeby zwiększyć swoje obroty.

Marketing wizualny, dźwiękowy, czy zapachowy to już powoli za mało. Wiemy, że na uodpornionych na wszystko klientów można wpłynąć światłem. Otóż okazuje się, że odpowiednie ułożenie, rozmieszczenie czy kolor oświetlenia i jego barwa, które pomogą odpowiednio zareklamować i wyeksponować towar może mieć znaczący wpływ na decyzje odnośnie wyboru i zakupu towaru.

czytaj całość »
Oświetlenie miejsca pracy 0
Oświetlenie miejsca pracy

Nasza firma zajmuję sie głównie sprzedażą oświetlenia technicznego, przemysłowego. Dlatego cieszy nas coraz większa świadomość kadry zarządzającej z korzyści oraz oszczędności wynikających dla zakładu pracy z zastosowania oświetlenia ledowego, która przekłada się co ważne na niewymierne korzyści oraz poprawę warunków pracy dla pracowników 

czytaj całość »
Jak prawidłowo oświetlić Hale 0
Jak prawidłowo oświetlić Hale

Na to pytanie chętnie Wam odpowiemy, ponadto pomożemy odpowiednio dobrać oświetlenie, by pracownicy mieli pełną zdolność postrzegania i rozróżniania szczegółów na stanowiskach pracy w szybkim czasie, a także aby ich praca była wydajna i bezpieczna.
Specjalnie dla Was wykonamy projekt oświetlenia hal wraz z rozmieszczeniem opraw przy uzyskaniu efektów i wymaganych normami parametrów oraz wyliczeniu korzyści wraz z okresem zwrotu z inwestycji.


czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl